• 1 z 2
 

Rodinné puzzle

 

Rodinné puzzle obsahuje dva krásne ilustrované obrázky v téme Zahrajkovch narodenín. Vekosa poet dielikov je prispôsobenpre menie aj väčšie deti. Obúbená hra, teraz na tému Spievankovo.

 

Limitovaná edícia

€8,99
   
Kategória Hračky / Omaľovánky
 

Nádherné farebné ilustrácie Zahrajka a jeho kamarátov, spolone oslavujúcich jeho narodeniny. Dve vekosti dielikov pre zaiatoníkov aj pokroilch. Zahrajte sa spolu s demi a súate, kto poskladá obrázok rchlejie.

 

Benefity hraky:

rozvíja jemnú motoriku, trénuje trpezlivos, podporuje logické myslenie, zlepuje pozornos, pomáha lepej predstavivosti

Podobný produkt

   
 • Skladom

  Vnimoné spojenie puzzle s odkrvacími okienkami, ktoré deti tak milujú. Najskôr správne priradia zvieratko k povolaniu a potom objavia, o sa pod vrchnm obrázkom nachádza. Zahrajte sa spolu s demi a dávajte im otázky, aké predmety sa na zakrytom obrázku nachádzajú.

   

  Limitovaná edícia

   


  €9,99
 • Skladom

  Spoloenská hra Krtkove bludisko vás zavedie do tajomného podzemia. ije tam slepa pracovitdobrák krtko. Ten si svoje chodbiky vylepuje nájdenmi predmetmi, ktoré patria ostatnm obyvateom Spievankova. Kekrtko na chvíu zaspí, arovná píšťalka vás zavedie do jeho kráovstva. Máte príleitosstratené veci pozbiera. Musíte sa vak pohybovaopatrne a hlavne potichu. Kenájdete zvonec pani uiteky sovy, ten hlasno zazvoní a krtka zobudí. A ten si len tak ahko nenechá nájdené veci vziať...

   

  LIMITOVANÁ EDÍCIA


  €14,99
 • Skladom

  DVD - Mária Podhradská a Richard Čanaky - SPIEVANKOVO 5

  €11,99 (–12 %)
  €10,50

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu