Zázračný poklad - Nový rodinný muzikál

Pozývame vás, na exkluzívnu premiéru nášho nového rodinného muzikálu s názvom Zázračný poklad

Sledujte ho online už 16. apríla o 10.00 priamo zo svojich obývačiek

Spievankovo a zázračný poklad

Každá krajina ukrýva svoje tajomstvo. A krajina Spievankovo nie je výnimkou. Jednej peknej noci sa Spievanke a Zahrajkovi sníva nevšedný sen. Sen o truhlici s pokladom, ktorý je odložený iba pre nich. Je jasné, že ho musia nájsť. Čo však ukrýva tajomná truhlica? A ako poklad nakoniec využijú? Všetky tieto otázky nám zodpovie nové predstavenie plné zábavy a pesničiek. Okrem Spievanky a Zahrajka sa môžete tešiť aj na Krtka, Svetlušky, Mravcov hasičov, Mamu myš či Netopiera. Tešíme sa na vás.

>>> Získajte rodinný listok na exkluzívnu premiéru tu <<<

Každoročne sa stretávame so spievankáčmi na desiatkach úspešných koncertov. Malo to byť takto aj tento rok a veľmi sme sa tešili, že si budete môcť prísť pozrieť náš nový muzikál, „ktorý nikdy nikto nevidel s názvom Zázračný poklad.

Ešte nedávno to ale vyzeralo tak, že jeho premiéra sa bude musieť, kvôli aktuálnej situácii s ochorením COVID-19 odložiť na neurčito.

Televízia JOJ nás však koncom marca oslovila s nápadom, ako umožniť všetkým deťom nový muzikál vzhliadnuť. Rovno zo svojich obývačiek budete môcť spolu so svojimi rodičmi sledovať premiéru Zázračného pokladu prostredníctvom live streamu na stránke www.joj.sk.

Premiéra sa odohrá vo štvrtok 16. apríla o 10.00. Táto unikátna spolupráca predstavuje úsilie celého tímu Spievankova a televízie a pôjde o odštartovanie jedinečného detského projektu. Ak sa hovorí, že Spievankovo začalo voľakedy dávno v obývačke, tento rok sa do obývačiek opäť vraciame, ale prostredníctvom moderných technológií. :)

Tí, ktorí sa túžia zúčastniť našej najnovšej muzikálovej premiéry, si môžu zakúpiť rodinný listok na stránke www.joj.sk v hodnote 4,99 Eur. Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní Zázračný poklad sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite. Ak chcete zdieľať radosť z najnovších pesničiek Spievankova, môžete kúpiť lístok aj svojim kamarátom.

Zo sumy, ktorá sa vyzbiera za predaj lístkov TV JOJ zakúpi respirátory pre lekárov, ktorí sa v týchto ťažkých chvíľach starajú o choré deti v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave.

Táto situácia, ktorá nás všetkých zasiahla, je naozaj príznačná aj tým, že sa spájajú dobrí ľudia a pomáhajú tak, ako vedia. Je to veľmi vzácny okamih, za ktorí sme vďační, “ uviedol MUDr. Ladislav Kužela, CSC, generálny riaditeľ NÚDCH.

Sme radi, že sme našli spôsob, ako pomôcť tým, ktorí v týchto dňoch pracujú v prvých líniách a sú najviac ohrození. Sme im za to vďační a aj keď verím, že sa im denne dostávajú slová vďaky, v tejto chvíli to naozaj nestačí “ hovorí generálny riaditeľ JOJ Group, Marcel Grega.

Spolu s televíziou JOJ sa na vás veľmi tešíme a želáme nádherný zážitok pri nových pesničkách :)

>>> Získajte rodinný listok na exkluzívnu premiéru tu <<<

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu