• 1 z 2
 

Puzzle POVOLANIA s odkrývacími okienkami

 

Vnimoné spojenie puzzle s odkrvacími okienkami, ktoré deti tak milujú. Najskôr správne priradia zvieratko k povolaniu a potom objavia, o sa pod vrchnm obrázkom nachádza. Zahrajte sa spolu s demi a dávajte im otázky, aké predmety sa na zakrytom obrázku nachádzajú.

 

Limitovaná edícia

 

Bežná cena €10
Ušetríte €5 (–50 %)
€5
   
Kategória Všetko
 

Deti majú radi prekvapenie vo forme odkrvacích okienok. Zvieratká, ktoré poznajú z obúbenej rozprávky predstavujú povolania. K nim treba správne priradinástroje alebo predmety, ktoré pri práci pouívajú. Vetky dieliky sú vybavené logickmi zámkami, pre sebakontrolu. Hra obsahuje uiteku, stolára, murára, kominára, pekára a doktora.

 

Benefity hraky:

veké diely pre malé rúky, rozvíja jemnú motoriku, podporuje logické myslenie, trénuje pamä, ponúka zábavu s rodiom

 

 

 

Podobný produkt

   
 • Krtkove bludisko 122
  Krtkove bludisko
  Skladom

  Spoloenská hra Krtkove bludisko vás zavedie do tajomného podzemia. ije tam slepa pracovitdobrák krtko. Ten si svoje chodbiky vylepuje nájdenmi predmetmi, ktoré patria ostatnm obyvateom Spievankova. Kekrtko na chvíu zaspí, arovná píšťalka vás zavedie do jeho kráovstva. Máte príleitosstratené veci pozbiera. Musíte sa vak pohybovaopatrne a hlavne potichu. Kenájdete zvonec pani uiteky sovy, ten hlasno zazvoní a krtka zobudí. A ten si len tak ahko nenechá nájdené veci vziať...

   

  LIMITOVANÁ EDÍCIA

  €16 (–50 %)
  €8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu